REZERWACJA ONLINE

Ocena średnia

Ocena recenzentów

/5

JAK NAS OCENIAJĄ

KLIENCI

Ocena średnia

Ocena recenzentów

/5

TO WARTO

ZOBACZYĆ

TO WARTO

ZOBACZYĆ

worth it

idea & start

design & create

build & finish

Kopiec Kościuszki

1

Urokliwe Kamienice

2

Rynek Główny

3

Zabytkowe Sukiennice

4

Ogród Botaniczny

5

Stare Podgórze

6

Kościół Mariacki

7

Fabryka Schindlera

8

Obóz Auschwitz

9

1Kopiec Kościuszki to unikatowe miejsce na mapie Krakowa. To właśnie stąd rozciąga się przepiękna panorama Miasta Królów Polskich

2Urokliwe kamienice Starego Miasta wchodzące w skład listy światowego dziedzictwa UNESCO.

3Rynek Główny w Krakowie to symbol miasta, z pewnością jeden z najpiękniejszych i największych (200 x 200 m) średniowiecznych rynków w Europie.

4Sukiennice, niegdyś przepełnione kupcami centrum handlu, dziś jeden z najpiękniejszych zabytków Krakowa. Małe kramy oferujące tradycyjne rękodzieło tworzą niesamowitą historyczną atmosferę.

5Nieopodal historycznego centrum miasta znajduje się Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, najstarszy tego typu ogród w Polsce.

6Stare Podgórze, charakterystyczne kamienice i niepowtarzalny klimat dzielnicy to tylko dodatek do przepięknego Parku Bednarskiego oraz Rynku zlokalizowanego w centralnym punkcie tej części miasta.

7Legendarny ołtarz Wita Stwosza, charakterystyczny hejnał krakowski czy źródło średniowiecznych legend. Te wszystkie atrakcje łączy jedna lokalizacja – Kościół Mariacki zlokalizowany na Krakowskim Rynku.

8Fabryka „Emalia” Oskara Shindlera to miejsce, w którym poznamy losy polskich oraz żydowskich mieszkańców Krakowa w czasach II Wojny Światowej.

9Muzeum Auschwitz-Birkenau to oddalone około 70 kilometrów od Krakowa miejsce dające świadectwo okrucieństwa oraz brutalności wojny. Miejsce zarówno niesamowicie interesujące jak i przerażające. Odwiedzane przez miliony turystów

KILKA SŁÓW :

O NAS

KILKA SŁÓW :

O NAS

about us

idea & start

design & create

build & finish

KrakowForRent to starannie dobrane apartamenty w najlepszych lokalizacjach w Krakowie. Noclegi u nas to połączenie komfortu znanego z hoteli i wygody związanej z samodzielnym, całkowicie wyposażonym mieszkaniem z kuchnią i łazienką oraz wszelkimi sprzętami. Jesteśmy związani z nieruchomościami od lat, sami również podróżujemy więc wiemy jak sprawić, żebyś wyjechał usatysfakcjonowany.

 • Komfort i wygoda

  Nasze apartamenty są starannie urządzone i wyposażone we wszystko, czego będzie Ci trzeba w trakcie pobytu. Są samodzielne i samowystarczalne, co zapewni Ci udany pobyt.
 • Najlepsze lokalizacje

  Nasze apartamenty położone są tylko w najlepszych lokalizacjach w centrum miasta lub w dzielnicach biznesowych. Dzięki temu cel swojego przyjazdu masz zawsze blisko domu.
 • Jesteśmy profesjonalistami

  Znamy się na tym, co robimy. Sami dużo podróżujemy więc znamy potrzeby naszych klientów. Dzięki temu nocleg w Krakowie będzie dla Ciebie doświadczeniem, które pozostawi po sobie dobre wrażenie.
 • Wysoki standard

  Zapewniamy Ci wysoki standard urządzenia, wyposażenia oraz samej usługi. Nasze apartamenty są czyste, ładne i poczujesz się w nich wyjątkowo.

about us

DLACZEGO

KRAKOWFORRENT

WHY US

DLACZEGO

KrakowForRent

agsdi-sign

LOKALIZACJE

agsdi-medal

STANDARD

agsdi-google-drive

PROFESJONALIZM

agsdi-chat

OBSŁUGA

agsdi-sleep

KOMFORT

agsdi-people

GOŚCIE

INFOLINIA

+48 513 098 918

 +48 572 168 100

EMAIL

office@krakowforrent.pl

bookings@krakowforrent.pl

ADRES

Halicka 10/11/103

31-036 Kraków

DANE FIRMY

NIP: 676 254 77 63

REGON: 369939406

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest K4R Crownhill Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-036) ul. Halicka 10/11 l.103 o numerze NIP 676 254 69 18 i REGON 369730132.

 • Kontakt w sprawie Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych – office@krakowforrent.pl
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu handlowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. stanowiącej samoistną przesłankę legalizującą przetwarzanie danych – usprawiedliwiony interes administratora danych.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa oraz podmioty będące bezpośrednio zaangażowane w kontakt.
 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej do wiadomości wysłanej po przez formularz kontaktowy.
 • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu ich dalszego przetwarzania.
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

 

 • Partnerzy
 • Apartamenty
 • Aparthotel
 • Kraków
 • Dlaczego my
 • Kontakt